دانلود رایگان کتاب کاخ حافظه + کدینگ تصویری اعداد

این کتاب تکنیک کاخ حافظه یا همان کاخ ذهنی رو به زبان بسیار ساده به علاوه تکنیک های تصویرسازی ذهنی رو بهتون یاد میده

دانلود رایگان کتاب کاخ حافظه  کدینگ تصویری اعداد

توضیحات

کتاب کاخ حافظه یا کاخ ذهنی تالیف عبدالرئوف براهوئی در 41 صفحه همراه با کدینگ تصویری اعداد یا همون سیستم حافظه اصلی (  major)  در 2 عدد فایل  pdf  بصورت رایگان میتونید دانلود و استفاده کنید

این کتاب از سری کتاب های وبلاگ کاخ ذهنی می باشد که برای دانلود رایگان قرار داده می شود گفتنی که این تکنیک های تقویت حافظه و کدینگ تصویری اعداد رو با مطالعه کتاب ها و مقاله های مختلف یادگرفته و همچنین ردپای تجربه خودم از بکارگیری این تکنیک های تقویت حافظه نیز در کتاب پیدا می شود

با سپاس فراوان از دوستانی که از من حمایت می کنند

خرید پک طلایی کاخ ذهنی و دانلود   کلیک کنید

با عضویت در کانال وبلاگ کاخ  ذهنی میتونید کتاب کاخ حافظه + کدینگ تصویری دانلود کنید

اینم لینکش :https://t.me/joinchat/AAAAAFARtocl7nFUZ_oTXA

دانلود نرم افزار winrar  برای کامپیوتر

دانلود نرم افزار winrar  برای اندروید

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : کتاب ,دانلود ,حافظه ,تصویری ,ذهنی ,کدینگ ,کدینگ تصویری ,تصویری اعداد ,حافظه کدینگ ,دانلود رایگان ,winrar  برای ,کدینگ تصویری اعداد ,حافظه کدینگ تصویری
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اينستا لرن شهر زیتونی Pavani ای وای بر من دکوراسیون ایرانی فرکتال هنر دی ال لیون چهل سال از همبستگی و اتحاد برای داشتن انقلاب می گذرد. سایت جامع داناکده حرمين